Preskočiť na obsah
Martin Horúcka

Priemyselná výroba

Martin Horúcka

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Drahovce
Od roku
2021
IČO
53 524 829

Martin Horúcka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
922 41 Drahovce
Na trhu od
1. januára 2021
IČO
53 524 829
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martin Horúcka

Martin Horúcka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Drahovce. Podniká od 1. januára 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Martin Horúcka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 524 829
Dátum vzniku
1. januára 2021
Miesto podnikania
922 41 Drahovce
Živnostenský register
Okresný úrad Piešťany, vložka č. 230-22032
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martin Horúcka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martin Horúcka?

Miesto podnikania je v obci 922 41 Drahovce.

Čím sa Martin Horúcka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Martin Horúcka?

IČO je 53 524 829.

Odkedy podniká Martin Horúcka?

Podnikanie začalo 1. januára 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martin Horúcka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martin-horucka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.